USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Ibis Marilia Marilia Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Ibis Marilia Marília Polski Português Ibis Marilia Marília Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Ibis Marilia Hotell

Förhandsbokning
2026-08-02
2026-08-03

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

100

Ibis Marilia Hotell 3*

 Wi-Fi
 24-timmars tjänster

24-timmars reception

 Aktiviteter

Biljardbord

 Mat/Dryck

Restaurang

Bar/lounge

 Mötesfaciliteter

Affärscentrum

 Barnvänligt

Barnsängar

Barnklubb

 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


Det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell, som ligger cirka 25 minuters gångavstånd från Museu de Paleontologia de Marília, har Wi Fi i allmänna utrymmen samt en parkering på plats. Detta hotell består av 126 rum.

Det bekväma hotellet erbjuder ett väldigt bra läge inom 10 minuters bilresa från flygplatsen Marilia. Bland sevärdheterna som är belägna i närheten av boendet finns Camelodromo. Gästerna kan besöka Praca Athos Fragata, som ligger mindre än 850 meter bort. 4 km från Ibis Marilia Hotell hittar gästerna Bosque Municipal Rangel Pietraroia.

Rummen har luftkonditionering, samt minibar för gästernas bekvämlighet. Rummen erbjuder separat toalett och dusch i badrummen. Badrummen är utrustade med en separat toalett och en dusch, och erbjuder även gästerna hårtorkar och handdukar. Du kan njuta av utsikten över staden.

Det bekväma Ibis Marilia Hotell kommer att bjuda dig på en kostnadsfri vegetarisk frukost. Den à la carte restaurangen Ibis Kitchen på det här hotellet erbjuder middag. Olika drycker erbjuds i 24-timmarsbaren. Den har också lounge för gästernas bekvämlighet.

  • Lokala sevärdheter
  • Museu de Paleontologia de Marilia
    1526 km
  • Dux
    1277 km
  • Capela de Santa Clara
    948 km
  • Hendrix
    1283 km
  • Sala Joao de Camargo
    121 km
  • Museu de Paleontologia de Marília
    1401 km
  • Represa Cascata
    1419 km
  • Estádio Bento de Abreu
    724 km
  • Contextur
    640 km
  • Flygplatser
  • Marilia Flygplats
    3,9 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Säkerhetsfack
  • 24-timmars reception
  • Husdjur tillåtna
  • Rum/faciliteter för funktionshindrade
  • Säkerhet
  • Bagageförvaring
  • Hiss
  • Kafé
  • Rökdetektorer
  • Brandsläckare

Mat och drycker

  • Restaurang
  • Bar/lounge

Aktiviteter och avkoppling

  • Fritids- och TV-Rum
  • Biljardbord

Service

  • Hushållning
  • Tvätt
  • Utflykts-/biljettservice
  • Välkomstdryck
  • Affärscentrum
  • Fax-/fotokopiering
  • Happy hour

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Minibar
  • Ljudisolerade rum
  • Gratis toalettartiklar
  • Handfat
  • LCD-TV
  • Radio väckarklocka
  • Barnsängar
  • Barnklubb

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:30
Utcheckning: från 06:00 till 12:00
  • Information om extrasängar
  • Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.

Vanliga frågor

  • 🌇

    Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell?

    Det tar 20 minuter till fots att komma från det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell till centrum.
  • Var ligger den närmaste flygplatsen till Ibis Marilia Hotell?

    Mellan Marilia flygplats och Ibis Marilia Hotell är det 5 km.
  • Finns det parkeringsplatser vid det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell?

    Det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell erbjuder gratis privat parkering på plats gratis.
  • 🕗

    Vilken tid checkar man ut på Ibis Marilia Hotell?

    Gästerna på Ibis Marilia Hotell måste checka ut till 12:00.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på hotellet?

    Det genomsnittliga priset för ett rum i hotellet är 33$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.
  • Vilken betalningsmetod erbjuds på detta 3-stjärniga hotell?

    Gästerna på detta 3-stjärniga hotell kan betala med American Express, Visa och Diners Club.
  • 🚪

    Vilka rumstyper finns tillgängliga på det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell?

    Det 3-stjärniga Ibis Marilia Hotell erbjuder Standardrum med Queen size-säng, Standard Tvåbäddsrum och Dubbelrum att välja mellan.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-02
2026-08-03

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Ibis Marilia Hotell, Brasilien

Avenida Das Esmeraldas, Marília, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved